مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي از آمادگي صد در صدي اين استان براي پذيرايي از مسافران نوروزي و زائران امام هشتم (ع)، در تعطيلات نوروز 94 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، رجبعلي لباف خانيكي با اعلام اين خبر در گفت وگوي زنده تلويزيوني با شبكه شما(شبكه گردشگري) گفت: خوشبختانه برنامه ريزي هاي بسيار مناسبي در اين خصوص در استان صورت گرفته و خراسان رضوي به عنوان مقصد ميليون ها گردشگر در طول سال خصوصا تعطيلات نوروز 94 براي ميزباني شايسته از مهمانان علي بن موسي الرضا(ع)، آماده است.

وي افزود: در همين ارتباط جلسات ستاد اجرايي خدمات سفر استان به صورت منظم برگزار مي شود و استاندار خراسان رضوي به عنوان رئيس ستاد و نماينده عالي دولت در استان تاكيد ويژه اي به ارائه خدمات به زائرين و مسافرين نوروزي دارد و در حال حاضر شاهد حمايت ها و پشتيباني استاندار هستيم.

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی هم چنين با قدر داني از تمامي معاونت هاي عضو ستاد اجرايي خدمات سفر استان ادامه داد: اين همكاري و ارتباط تنگاتنگ بين معاونت ها مي تواند به ارائه خدمات مطلوب به زائران بيش از پيش موثر باشد.

لباف خانيكي در ادامه گفت: ستاد اجرايي خدمات سفر استان برنامه ريزي هاي خود را از مدت ها پيش شروع كرده و در اين ميان اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي نيز به عنوان دبير خانه ستاد آماده دريافت نظرات، انتقادات، پيشنهادات و شكايات احتمالي مسافران و زائران گرانقدر است.

وي خاطر نشان كرد: گردشگران ورودي به خراسان رضوي مي توانند از طريق سامانه پيامك به شماره 30006110 و يا از طريق شماره تلفن 37283001 و نيز تلفن گوياي 37045 با اين اداره كل در ارتباط باشند.
وي گفت: هم چنين تلفن 09629 سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و و گردشگري كشور نيز آماده دريافت نظرات گردشگران است.